fbpx

ÕHTUNE VÖÖND

Ka sel aastal jagub ööelu pelgupaiku igale susinosplile. Värsketest filmielamustest rabatud filmisõpru ootame meie Õhtuse vööndi A-listi õdusatesse lokaalidesse ja klubidesse, mida jagub nii vanalinnas kui Telliskivi Loomelinnaku piirkonnas.

Riputa oma hundikuub festivali ametliku klubi Naganaga nagisse, külasta mõnusat jazzihõngulist Philly Joe’d, eklektilist ja põnevat klubi Kauplus Aasia või stiilset Junimperiumi baari Telliskivis.

PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst

Uus 25
5332 9944
FB: barnaganaga
@barnaganaga

Indrek Migur, PÖFF filmikülaliste koordinaator soovitab:

Viimase detailini korda sätitud läikivatele ja kallitele vanalinna baaridele vastukaaluks pakub Naganaga värskendava alternatiivina sundimatut ja stressivaba keskkonda koos hea toidu (vürtsika toidu huvilistele soovitame soojalt Priidukimchi't!), intelligentse muusikavaliku, rikkaliku joogimenüü ja värvikaima seltskonnaga, mida Tallinnal pakkuda.

Baari sisekujundus on pikitud täis imeliselt veidraid detaile, väljendades akuraatselt sõpruskonnast koosneva NagaNaga omanike seikluslikku maitsemeelt ja ise-tehtud-hästi-tehtud mentaliteeti.

Populaarse kohalike kohtumispaigana korraldatakse NagaNagas nii erinevaid üritusi, näiteks filmi- ja muusikaviktoriine, kui ka vahel varajaste hommikutundideni kestvaid pidusid.

PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10%

Telliskivi 60M
515 1636
FB:junimperium
@junimperium

Näitleja Mait Malmsten soovitab:

Olen sattunud sellesse omamoodi pessa piisavalt nii mitu korda, et pean tõdema – see koht ilmselt meeldib. Tänu hubasele miljööle ja meeldivatele inimestele on siin mõnus. Tänaseks on juba kõik harjunud vahetu suhtlemisega söögi-joogikohtades ja just seda kohtab ka siin. Aga mida ei kohta mujal kui siin, on erakordsed joogid otse Junimperiumi vasktorudest! Kinnitan, et maitsed on maitsmist väärt! Ja boonus – kohalike õlide kerge parfüüm annab uue hingamise! Emotsionaalne järelmaitse on garanteeritud! Ma arvan, et astuge läbi…

PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 15% 

Kopli 2a
FB: Kopli2
@kopli2

Visuaalkunstnik Kiyoshi Stelzner soovitab:

Kesisevõitu välisfassaad on petlik – Telliskivi lähedal asuv koht, mis pakub aga võnkeid hoopis teiselt planeedilt, on Eesti underground-kultuuri varjatud pärl.

Tagahoovi astudes leiad end idüllilisest aiast täis suuri puid, kus asub food truck, mis pakub linna kõige ehedamat Tai toitu.

Asutuse sisemus korvab välisilme rohkem kui küllaga. Kauplus Aasia südameks on rätsepatööna valminud helisüsteem. Selle pulseeriv rütm äratab ellu puhta energia ja see siin on põhiline koht, kuhu kogunevad kõrgema taseme DJ-d, bändid või eksperimentaalmuusikud. Võib olla kindel, et see koht avaldab lähiaastatel eesti elektroonilise muusika kultuurile tohutut mõju.

PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst

Nordic Hotel Forum, Viru väljak 3
622 2990
FB: NordicHotelForum

@nordichotelforum

PÖFF soovitab:

Tahad teada, kus on tõeliste pöffihuntide kogunemiskoht? Ja kus saad festivali ajal aega veeta koos Frank Ginatra, Ginnifer Lopezi ja teiste säravate tähtedega? Just siin – otse linna südames, Nordic Hotel Forumi lobby-baaris, mille sel aastal vallutab eestimaine džinnivabrik Junimperium!

Astu sinagi sisse! Oleme avatud hommikust hilisõhtuni, või väheke kauemgi...

 

PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 15% 

Vabaduse väljak 10
5243734
FB:phillyjoes
@phillyjoes

Jazzpianist ja helilooja Kristjan Randalu soovitab:

Esmapilgul on Philly Joe’s lihtsalt parima asukohaga hubane baar keldrikorrusel, kus mängib ehe ja elus muusika. Tegelikult aga on Philly Joe’s Eesti jazzmuusika kodu ja keskpunkt. Siin saab hoida kõrva uue muusika pulsil ning olla kursis sellega, mis hetkel toimub ja mis on suurematele lavadele alles tulemas. Ühtlasi on see ka kindel kontserdipaik kõigile rahvusvahelistele artistidele, keda kontserttuurid siiakanti toovad.

PÖFF TARTUS

PÖFFi sama päeva piletiga joogid baaris -10% 

Rüütli 7
529 7567
FB:KampusTartu
@KampusTartu

DJ-duo HOL soovitab:

Kampus on meie number üks! Me ei tea vist teist sellist kohta, kus oleks absoluutselt igal ajal mõnus olla. Sealne miljöö sobib ideaalselt nii päevaseks business lunch’iks kui ka õhtuseks hängimiskohaks.

Meiesugused otsustusvõimetud võivad seal muidugi parajalt hulluks minna, sest seal on lausa 3 erinevat kööki – KAUSS, Uulits ja peakoka nurk… ning loomulikult isutab ju alati korraga kõige järele! Meie süda kuulub igatahes Kataifi krevettide ja soolakaramelli ja peekoniga burgerile! Eriline kiitus ka Kampuse kokteilidele, mida saab seal nautida hiliste õhtutundideni. Julgeme väita, et Tartus ei saa kusagil paremaid!

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival