fbpx

PRESSITEENISTUS

Lugupeetud ajakirjanik!

Pimedate Ööde filmifestivali pressimeeskond aitab teid meeleldi akrediteerimist ning pressilinastusi ja -konverentse puudutavate küsimuste korral ning intervjuude organiseerimisel.

Pressi registreerimine ja pressikaartide väljastamine toimub Nordic Hotel Forumi fuajees asuvas pressiinfopunktis, mis on avatud 15. novembrist kuni 30. novembrini kell 10:00 – 18:00.

AKREDITEERING

Akrediteerimine 23. PÖFFile algab 13. septembril ja kestab festivali lõpuni.
Taotleda on võimalik kahte liiki akrediteeringut:

  • PRESS akrediteering võimaldab külastada ainult PÖFFi pressiseansse ja -konverentse ning kõiki filmitööstuse kohtumise Industry@Tallinn & Baltic Event avalikke üritusi ning on tasuta.
  • PRESS+ akrediteering võimaldab külastada nii PÖFFi pressi- kui tavaseansse ja kõiki filmitööstuse kohtumise Industry@Tallinn & Baltic Event avalikke üritusi ning maksab kuni 31. oktoobrini 35 eurot, alates 1. novembrist 50 eurot.

Pressiakrediteeringu taotlemiseks külastage seda lehekülge.

PRESSILISTIGA LIITUMINE

Kui te soovite saada PÖFFi pressiteateid ja -teavitusi otse oma postkasti, siis liituge meie pressilistiga!

INFORMATSIOON JA KONTAKTID

  • Akrediteeringu ja pressiüritustega seotud küsimustega pöörduge PÖFFi pressikoordinaatori Anna-Liiza Izbaši poole – press@poff.ee / +372 518 0659.
  • Festivali külastavate filmitegijate intervjueerimiseks kirjutage interviews@poff.ee.
  • Eestikeelset kommunikatsiooni puudutavate küsimustega tegeleb PÖFFi pressikoordinaator Tiit Tuumalu – tiit.tuumalu@poff.ee / +372 516 4204. 
  • Venekeelset kommunikatsiooni puudutavates küsimustes aitab PÖFFi vene kommunikatsioonikoordinaator Jaana Kalinistova – jaana.kalinistova@poff.ee / +372 56644650
  • Rahvusvahelise kommunikatsiooniga seotud küsimuste puhul ootab teie kõnesid PÖFFi kommunikatsioonijuht Hannes Aava – hannes.aava@poff.ee / +372 5552 9211.

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival