fbpx

Festivalimelu

PÖFF ei ole pelgalt filmimaraton. PÖFF on nagu suur hubane tekk, mis pakub pelgupaika novembri jaheduse eest igast laanetukast ja rabanurgast pärit hundihingele. Kahe nädala jooksul lisavad hõrgule filmimenüüle vunki meeliköitvad üritused ja põnevad avastusretked linnaruumis. Pole midagi soojendavamat lõbusatest koosviibimistest ja helgetest hetkedest, millest moodustubki ju sinu elu filmilint. Neid momente pakume ka väljaspool kino: restoranis juttu puhudes, klubis ennastunustavalt tantsides või moodi ja kunsti nautides.

PÖFF SOOVITAB: A-LIST

Kulinaarne vöönd

Kinopilet on ka tänavu väärt paber, hoia see kindlalt taskus! Sellega saad Reval Cafés turgutust kõigest ühe euro eest ning mõnusaid soodustusi kõigist PÖFFi A-listi kohtadest.

Õhtune vöönd

Värsketest filmielamustest rabatud filmisõpru ootame meie Õhtuse vööndi A-listi õdusatesse lokaalidesse ja klubidesse, mida jagub nii vanalinnas kui Telliskivi Loomelinnaku piirkonnas.

PÖFFi üritused ja melu

Avatseremoonia

14. november

PÖFFi esimene hundikarja kogunemine toimub Alexela kontserdimajas 14. novembril. Tule ja tähista meiega koos PÖFFi saabumist

PÖFFi pidu

22. NOVEMBER

Tasakaalustamaks kinosaalides istutud tundide arvu korraldab PÖFF ühe tantsumaratoni Fotografiska suures saalis. Tule pöffihuntidega saba keerutama!

Lemmikfilmi hääletus

15. NOVEMBER KUNI 1. DETSEMBER

Milline film puges publikule kõige enam naha alla? Hääleta oma lemmikfilmi poolt ning osale magusas publikuauhinna loosimises!  Võitja selgub kõikde filmide kesmisest hindest.

Whitechapel galerii, Kai kunstikeskus & PÖFF esitlevad

21. NOVEMBER KUNI 23. november

Osale kunstnike filmide töötoas, rahvusvahelisel kunstnike filmide esitamisel ja vastuvõtul või avasta 13 kunstniku poolt loodud filmiprogrammi.

Köögis saab kino

24. NOVEMBER

Kostita filmikülalisi oma kodus! Pimedates öödes leidub palju tunnustatud filmitegijaid, kellega ühist õhtusööki nautida ja filmimuljeid jagada.

Auhinnatseremoonia

30. november

Auhinnagala tuuakse sinuni Vene Teatris 30. novembril kell 19. Mustale vaibale kogunevad nii kohalike kui ka kaugemate filmigalaktikate tähed.

Auhinnatseremoonia järelpidu: Disco Tallinn

30 november

PÖFFile paneb peadpööritavalt meeleoluka punkti auhinnatseremoonia ametlik järelpidu, mis algab kell 22.00 NR 99 kohvikus.

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival