fbpx

Whitechapel galerii, Kai kunstikeskus & PÖFF esitlevad

Artists’ Film International @Kai 

22-23. november 2019 Kai kunstikeskus Peetri 12, Tallinn 

Kunstnike filmide töötuba Benjamin Cook’i (LUX) juhendamisel 

21-22. november

Suurbritannia peamise kunstnike filme levitava agentuuri LUX direktor Benjamin Cook juhendab Tallinnas 2- päevast praktilist töötuba. Osalejad on oodatud tulema oma idee või projektiga, et seda professionaali juhendamisel edasi arendada. Rahvusvaheliste filmiekspertide poolt tunnustatud töötoad hõlmavad nii filmiprojektide arendamist, esitlust kui ka tellimusteni jõudmist. Rõhuasetus on oskustel, mida saab kasutada nii kino kui galerii kontekstis sealhulgas rahastuse ja partnerite leidmine, residentuurid ning produktsioonitoetused, näituse ja levi võimalused, samuti idee tutvustamine filmifestivalidel ja turgudel. Tegemist on esimese töötoaga 4-osalisest sarjast, mida juhendavad Jacqui Davies, Andrea Luka Zimmerman ja Gareth Evans. Individuaalse juhendamise tõttu on grupi suuruseks 8 inimest. Osalemiseks palun saada 200-sõnaline projektitutvustus. Töötuba toimub inglise keeles. 

Neljapäeval, 21. novembril kell 13-17
Reedel, 22. novembril kell 10–17
Osalustasu 50 eurot
Registreerimine: kadi-ell@kai.center 

Artists’ Film International avaürituse vastuvõtt

22. november kell 18-20  

Whitechapel galerii (London) poolt algatatud platvorm Artists’ Film International (AFI) ühendab 19 partnerorganisatsiooni üle maailma, kes on loonud ühise levivõrgustiku kunstnike filmide jaoks. Eestis esmakordselt esitlemisele tulevad filmid on kõige uuemad rahvusvaheliste kunstnike poolt loodud teosed. Avapäeval linastub üks rahvusvaheline ja üks eesti kunstnikufilm ning toimub ümarlaud kunstnike filmide rollist maailmas Whitechapeli galerii kuraatori modereerimisel. 

Artists’ Film International filmiprogramm 

23. november kell 13

Programmi juhatab sisse Whitechapeli filmikuraator. Eesti fookusega filmiprogrammi kuraator on Ingel Vaikla (Kai kunstikeskus). 

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival